مستقیم بمباران عربستان نظامیان سعودی ارتش و کمیته های مردمی یمن

مستقیم: بمباران عربستان نظامیان سعودی ارتش و کمیته های مردمی یمن بین الملل یمن عربستان نظامی سعودی

گت بلاگز ورزشی بازیکنان جوان کمک حال تیم تراکتورسازی می شوند / محمودی

سرپرست تازه تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: بازیکنان جوان تیمهای پایه می توانند فصل آینده در تیم بزرگسالان تراکتورسازی بدرخشند.

بازیکنان جوان کمک حال تیم تراکتورسازی می شوند / محمودی

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی کلوب خبرنگاران؛ کاظم محمودی بازیکن سابق تراکتورسازی که فصل گذشته هم به عنوان مدیر آکادمی این تیم تبریزی مشغول به فعالیت بود طی حکمی از سوی آجرلو به عنوان سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی گزینش شد.

محمودی راجع به پذیرفتن سرپرستی تیم فوتبال تراکتورسازی اظهار کرد: دوازده سال به عنوان بازیکن و مربی در خدمت تراکتورسازی بودم و سال گذشته هم به عنوان مدیر آکادمی و سرمربی تیم امید در این تیم تبریزی عضویت داشتم. به هر حال در شرایط حساس نیاز به همکاری با تراکتورسازی بود و سردار آجرلو مدیرعامل تراکتورسازی به من دستور داد که فصل آینده در پست سرپرستی مشغول به فعالیت شوم.

عبارات مهم : بازیکن

وی در باره نگرانی هواداران بابت محرومیت تراکتورسازی از جذب بازیکن جهت فصل آینده تصریح کرد: مسئله محرومیت از نقل و انتقالات جهت کلوب ایجاد شده است است و از امروز کار تمدید قرارداد با بازیکنان فعلی را شروع می کنیم. همچنین بازیکنان جوان تیمهای پایه هم می توانند کمک حال تراکتورسازی باشند و مشکلی جهت فصل آینده نخواهیم داشت. همچنین ما می توانیم بعد از آخر نقل و انتقالات سه بازیکن آزاد جذب کنیم و از این لحاظ هواداران نگرانی نداشته باشند آیا که یک تیم قدرتمند را روانه مسابقه های می کنیم.
محمودی راجع به اینکه بازیکنان جوان می توانند در تیم بزرگسال موفق باشند، بیان کرد: به طور حتم بازیکنان تیم های پایه و امید می توانند کمک حال تیم بزرگسال باشند. بازیکنان جوان نیاز به اعتماد به نفس و حمایت دارند تا توانایی خود را در تیم بزرگسال نشان بدهند.
سرپرست تازه تیم فوتبال تراکتورسازی راجع به اوضاع قرارداد جاسم کرار عنوان کرد: من در جریان این عنوان نیستم و آجرلو مدیریت تیم در حال مذاکره با این بازیکن عراقی است تا رضایت وی را جهت تمدید قراردادش جلب کند.
محمودی راجع به اوضاع قلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی بیان کرد: آجرلو و اعضای هیئت مدیره تراکتورسازی اوضاع قلعه نویی را به زودی مشخص می کنند.
وی در آخر خاطر نشان کرد: تیم تراکتورسازی متعلق به هواداران است و باید آنها تیم محبوب خود را حمایت کنند تا مسیر پیشرفت و ترقی را طی کند. به نظرم آینده روشنی پیش روی تراکتورسازی با حمایت هواداران رقم می خورد.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: بازیکن | فوتبال | بازیکنان | هواداران | تراکتورسازی | تیم تراکتورسازی | کاظم محمودی | سرپرست تازه تراکتورسازی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog