مستقیم بمباران عربستان نظامیان سعودی ارتش و کمیته های مردمی یمن

مستقیم: بمباران عربستان نظامیان سعودی ارتش و کمیته های مردمی یمن بین الملل یمن عربستان نظامی سعودی

گت بلاگز ورزشی تیم کامپوند مردان کنار رفت ، صعود دو کماندار کشور عزیزمان ایران به مرحله دوم

تیم ملی تیراندازی با کمان کشورمان در مسابقه های جام جهانی ترکیه در بخش انفرادی موفق بودند ولی در بخش تیمی از دور مسابقه های کنار رفتند.

به گزارش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در دومین روز از مسابقه های جام جهانی تیراندازی با کمان مرحله دوم که در آنتالیای ترکیه در حال برگزاری هست، در ریکرو انفرادی مردان صادق اشرفی در نخستین گام برابر کمانداری از برزیل قرار داده شد که در این دیدار با نتیجه 6 بر 2 مغلوب شد و از دور مسابقه ها کنار رفت.
در بخش بانوان همین رشته پارمیدا قاسمی در دور نخست استراحت داشت. وی دور دوم برابر نماینده ترکیه قرار داده شد و با نتیجه 7 بر 1 شکست خورد.

عبارات مهم : ترکیه

در بخش کامپوند مردان، امید طاهری در همان دور نخست برابر نماینده روسیه قرار داده شد و با نتیجه 146 بر 142 شکست خورد.
مجید قیدی دیگر ملی پوش کشورمان در همین ماده برابر هنریک هرناند از آلمان قرار گرفت. قیدی در این مسابقه با نتیجه 148 بر 143 شکست خورد و از دور مسابقه ها کنار رفت.
اسماعیل عبادی در دور نخست استراحت داشت. وی دور دوم فردا برابر نماینده روسیه قرار می گیرد.
در بخش بانوان پریسا براتچی در دور نخست برابر نماینده اوکراین با نتیجه 144 بر 143 پیروز شد. وی دور دوم حریفی از ترکیه را پیش رو دارد.
در ادامه مسابقه های تیراندازی با کمان جام جهانی مرحله دوم ترکیه که در آنتالیا در حال برگزاری است تیم کامپوند مردان کشور عزیزمان ایران با ترکیب امید طاهری، اسماعیل عبادی و مجید قیدی در مرحله یک هشتم نهایی این مسابقه ها در برابر تیم کامپوند چین تایپه به مسابقه پرداخت و با نتیجه 229 بر 232 مسابقه را واگذار کرد و از دور مسابقه های جام جهانی از بین بردن شد.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ترکیه | مردان | مسابقه | تیراندازی | جام جهانی | تیم ملی تیراندازی با کمان | مسابقات جهانی ترکیه | صعود دو کماندار به مرحله دوم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog