مستقیم بمباران عربستان نظامیان سعودی ارتش و کمیته های مردمی یمن

مستقیم: بمباران عربستان نظامیان سعودی ارتش و کمیته های مردمی یمن بین الملل یمن عربستان نظامی سعودی

گت بلاگز ورزشی جهت حفظ آبروی شیرجه هم قسم شده است ایم ، از تامین هزینه های روزانه عاجزیم

شهنام نظرپور گفت: با وجود تمام مشکلات، در همه مسابقه های با یکدیگر هم قسم می شویم تا آبروی شیرجه را حفظ کنیم.

جهت حفظ آبروی شیرجه هم قسم شده است ایم ، از تامین هزینه های روزانه عاجزیم

شهنام نظرپور ملی پوش شیرجه در گفت و گو با خبرنگار پایه و آبی گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان پیش از اعزام به بازی های کشورهای اسلامی اظهار داشت: تمرینات خوبی را با ولی پور پشت سر گذاشتیم. امید داریم در رشته های هماهنگ به مدال رسیم. در کنار حریفان قبلی که آن ها را می شناسیم حریفانی از مصر، آذربایجان و ترکیه نیز در این مسابقه ها حضور دارند. مصر هر لحظه موفق به کسب سهمیه المپیک شده است هست. ضمن این که کشورهای حوزه خلیج فارس هر لحظه دردسر ساز بوده اند. در هر حال ما تمام تلاشمان را می کنیم تا عالی ترین شیرجه را به نمایش بگذاریم.
نظرپور ادامه داد: ما در طول سال در مسابقه های اندکی شرکت می کنیم به همین علت از زیاد حریفان اطلاعی نداریم. در حالی که در کشورهای دیگر نسل ها در شیرجه عوض کردن می کند و اعتبار سازی یک اصل مهم هست.

عبارات مهم : مسابقه

وی افزود: ای کاش سهمیه بیشتری جهت شیرجه در باکو در نظر گرفته می شد تا بار روانی از روی دوش من و ولی پور برداشته می شد. شیرجه روهای بسیار خوبی داشتیم که می توانستند در تخته 3 متر حضور پیدا کنند ولی این اتفاق رخ نداد.
ملی پوش شیرجه تصریح کرد:شیرجه در کشور مظلوم هست. شاکله مهم تیم های ملی شیرجه را شیرجه روهای شهرستانی تشکیل می دهند در حالی که استخر و دایو استاندارد ندارند. جهت حفظ انگیزه این شیرجه روها باید آنان را از سنین پایه به تیم های ملی دعوت کرد تا از امکانات موجود تیم ملی بهره ببرند.
نظرپور خاطر نشان کرد: شیرجه درآمد بسیار ناچیزی دارد. ما بر روی پرسشها مالی تمرکز نمی کنیم چون می خواهیم شیرجه پابرجا بماند. ولی متاسفانه با وجود این اوضاع از تامین هزینه های روزانه خود نیز عاجز هستیم. با وجود تمام این پرسشها در همه مسابقه های با یکدیگر هم قسم می شویم تا آبروی شیرجه را حفظ کنیم و این رشته را به تمام کشور عزیزمان ایران معرفی کنیم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: مسابقه | کشورهای دیگر | شهنام نظرپور | مجتبی ولی پور | شیرجه | بازی های کشورهای اسلامی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog