مستقیم بمباران عربستان نظامیان سعودی ارتش و کمیته های مردمی یمن

مستقیم: بمباران عربستان نظامیان سعودی ارتش و کمیته های مردمی یمن بین الملل یمن عربستان نظامی سعودی

گت بلاگز علمی پزشکی ارتقای سطح علمی و تجاری سازی محصولات نشانه مهم پارک های علم و فناوری

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: تجاری سازی محصولات و تبدیل علم به ثروت از جمله اهداف مهم پارک های علم و فناوری هست.

ارتقای سطح علمی و تجاری سازی محصولات نشانه مهم پارک های علم و فناوری

جعفر صدیق مدیر پارک علم و فناوری دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهیگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ راجع به برنامه های پارک علم و فناوری اظهار کرد: یکی از کارها موثر دانشگاه تبدیل به نسل سوم و کارآفرین شدن بوده و همین امر باعث ارتقای جایگاه بین المللی و توسعه زیرساخت ها می شود.
وی عنوان کرد: با ایجاد شهر دانش در پارک علم و فناوری زمینه رشد زیاد شرکت های دانش بنیان در دانشگاه فراهم می شود و این کار نظام دانشگاه را به صنعت و جامعه نزدیک و باعث ایجاد ارتباطی مستحکم می شود.

عبارات مهم : ایران

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: شرکت های مستقر در پارک محصولات خود را به صورت فناوری و در جهت تجاری سازی با برنامه ریزی از پیش تعیین شده است تولید می کنند که تلاش در رسیدن به اهداف مورد نظر در پارک ها داریم.
وی ادامه داد: پارک های فناوری نقشی اساسی و محوری در شکل گیری شرکت های فناور دارند و این مکان ها محلی مناسب جهت تحقیق و توسعه ایده های کاربردی و خلاقانه است.
صدیق یادآور شد: پارک های فناوری وظیفه تولید ملی و ارتقای سطح کیفی علم کشور را بر دوش می کشند که پارک علم و فناوری دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران در این زمینه به عالی ترین نحو عمل می کند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | برنامه | فناوری | دانشگاه | دانشگاه | برنامه ریزی | پارک علم و فناوری | شرکت دانش بنیان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog