مستقیم بمباران عربستان نظامیان سعودی ارتش و کمیته های مردمی یمن

مستقیم: بمباران عربستان نظامیان سعودی ارتش و کمیته های مردمی یمن بین الملل یمن عربستان نظامی سعودی

گت بلاگز علمی پزشکی اختلالات روانی پنهان در خودتان را بشناسید

اختلالات روانی مشمول بر طیف گسترده‌ای از نشانه‌های رفتاری و روان شناختی می‌باشد که توانایی فرد را در کنار آمدن با پرسشها روزانه زندگی کم کردن می‌دهد.

به گزارش خبرنگار حوزه کلینیکگروه علمی پزشکی کلوب خبرنگاران؛ شاید بسیاری از افراد جامعه دچار انواع مختلفی از اختلالات روانی باشند، ولی چون نسبت به آن آگاهی ندارند، جهت درمان آن اقدامی انجام نمی دهند. نخستین مرحله جهت درمان اختلال، داشتن آشنایی کامل نسبت به نوع بیماری است.

عبارات مهم : بیماری
اختلالات روانی فقط فرد مبتلا را زحمت نمی دهد بلکه زندگی را جهت اعضای خانواده اش نیز سخت و غیرقابل تحمل می کند و اجازه نمی دهد از زندگی ارزش لذت ببرند.

در نظر داشته باشید که این چند اختلال، تنها انواع ناهنجاری های روانی نیست. در واقع تنوع این ناهنجاری ها در حدی زیاد است که ما فقط چند نمونه مرسوم از آن ها را جهت معرفی به شما گزینش کرده ایم.

روابط عاطفی ناپایدار

یکی از علائمی که نشان دهنده اختلال در شخصیت فرد به حساب می آید این است که فرد در روابط عاطفی دچار پرسشها زیادی می شود به گونه ای که این افراد به سرعت در رفتارهایشان دچار نوسان می شوند و تعادل و ثباتی در آن ها وجود ندارد.

پرخاشگری

این افراد حوصله نگهداری از فرزند هایشان را ندارد و به سرعت از کوره در می روند و می توان گفت زمانی که عصبی هستند به کلی کنترلشان را از دست می دهند، همچنین این افراد هیچ علاقه ای به فعالیت های گروهی ندارد و اغلب حس می کند هیچ کس در این دنیا حرفش را نمی فهمد.

بدگمانی

افرادی که دارای اختلالات روانی پنهان هستند و به دیگران بشدت حسادت می کند و در عین حال آن ها را در جایگاهی پایین تر از خود می داند به عبارتی این افراد دچار بیماری خودبزرگ بینی هستند.

از آنجا که همه در دنیای این بیمار، دشمن هستند طبیعی است که از آن ها بترسد و بر حذر باشد و فاصله بگیرد. به همین علت است که بدگمان و منزوی می شود و از دیگران حتی اعضای خانواده اش کناره می گیرد.

عصبانی ها

افراد عصبانی اغلب مدتی بعد از بروز رفتارهای خشن ابراز پشیمانی می کنند.

این افراد ممکن است به شما قول های زیادی بدهند، ولی قول کسی که مبتلا به این ناهنجاری باشد تا پیش از گفت وگو با روان شناس و تحت درمان قرار نگرفتن، چندان قابل اعتماد نیست.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: بیماری | مغز | اختلال روانی | اختلال در رفتار | پرخاشگری | بدگمانی | عصبانیت | روان شناس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog