مستقیم بمباران عربستان نظامیان سعودی ارتش و کمیته های مردمی یمن

مستقیم: بمباران عربستان نظامیان سعودی ارتش و کمیته های مردمی یمن بین الملل یمن عربستان نظامی سعودی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات توضیحات ستاره سابق استقلال و پرسپولیس در مورد حمل شیشه و حبس ابد

ستاره سابق فوتبال که این روزها محکومیتش در زندان را سپریم می‌کند، نسبت به اخباری که اخیراً در موردش انتشار یافته است صحبت کرد. 

توضیحات ستاره سابق استقلال و پرسپولیس در مورد حمل شیشه و حبس ابد

توضیحات ستاره سابق استقلال و پرسپولیس در مورد حمل شیشه و حبس ابد

عبارات مهم : زندان

ستاره سابق فوتبال که این روزها محکومیتش در زندان را سپریم می کند، نسبت به اخباری که اخیراً در موردش انتشار یافته است صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، علی اکبریان، ستاره سابق فوتبال که این روزها به جرم حمل مواد دوران محکومیت خودش را در زندان سپری می کند، چندی پیش منشتر شدن خبر حمل مجدد مواد مخدر در دوران مرخصی اش بازهم سر زبان ها افتاد. در خبرها آمده بود تکرار جرم از سوی این فرد او را با حکم سنگین تری روبرو کرده است و دیگر شانس آزادی برایش وجود ندارد. موضوعی که خودش آن را تکذیب می کند و ادعا می کند تا شب عید محکومیتش به آخر خواهد رسید. گفت وگوی علی اکبریان در مورد آخرین شرایطش را می خوانید:

توضیحات ستاره سابق استقلال و پرسپولیس در مورد حمل شیشه و حبس ابد

ماجرای شیشه جهت 3 سال پیش بود

این اتفاق جهت سه سال پیش بود! مربوط به همان زمانی می شد که من جهت مرخصی بیرون آمده بودم و مسئله کوچک جهت ما پیش آمد که خدا را شکر خیلی سریع حل شد. اینکه بعد از سه سال چنین چیزهایی را مطرح کرده اند را نمی دانم. با چندینه تا از رفقا بیرون بودیم که یک مسئله کوچک جهت مان پیش آمد. نمی دانم که آیا این چیزها را بعد از سه سال نوشته اند. من از طریق فرزند برادرم متوجه این ماجرا شدم. همه کد هایی که داده بودند به من می خورد. ولی قسمت بدش این بود که نگفتند این اتفاق مربوط به سه سال پیش بود.

ابد و 20 سال؟ تا عید مرخص می شوم

ستاره سابق فوتبال که این روزها محکومیتش در زندان را سپریم می‌کند، نسبت به اخباری که اخیراً در موردش انتشار یافته است صحبت کرد. 

مشکلی که در رابطه با حمل شیشه برایم پیش آمده بودحل شد و رفت! مشکلی نیست. به احتمال نوددرصد تا عید بیرون می آیم! حکم این ماجرا با حکم ماجرای قبلی ادغام و مسئله حل شد. حکم ابد شکسته شد و به حکم 10 ساله تبدیل شد. اگر این طور باشد ان شاءا… تا عید بیرون می آیم. فقط نمی دانم آنهایی که این خبر را نوشتند چه دشمنی ای با من داشتند؟!

ماجرای رفتن دوباره سراغ مواد مخدر چه بود؟

خبری که در مورد حمل 28 گرم شیشه منتشر شد درست بود. راستش من از یکی از فرزند ها طلب داشتم و او هم گفت که پولی ندارد تا به من بدهد. من از زندان چند روزی مرخصی گرفته بودم و فقط یکی، دو روز به آخر مرخصی ام باقی مانده بود. چند باری از آن دوستم خواستم تا پول مرا پرداخت کند که بتوانم فرزند ام را در مدرسه ببرم عضویت کنم. خلاصه در آخرین روزها او گفت که پولی ندارد و فقط مقداری شیشه همراهش هست. نمی دانستم که باید چه کار کنم. از یک طرف پول نداشتم و از طرف دیگر وقت عضویت به آخر می رسید. به هر حال دوستم دوستی کرد و جنس را جهت من فرستاد… هیچ فرصتی جهت انجام هیچ کاری نداشتم و همراه دوستانم بودم که بار دیگر مرا گرفتند… فکر می کنی علت همه اینها چه بود؟! به خدا همه اش از روی «نداری» بود.

می دانم زیر ذره بین هستم

توضیحات ستاره سابق استقلال و پرسپولیس در مورد حمل شیشه و حبس ابد

این را خوب می دانم به خاطر ماجرای قبلی زیر ذر ه بین هستم ولی به امام وقت (عج) همه اش از روی نداری و ناچاری بود. با توجه به تداخلی که برایم افتاده من باید تا آخر عمر از همه این چیزها فراری باشم. ولی هنگامی که نداری و بدبختی به سراغ شما می آید، مجبور می شوی فقط به خاطر پانصد هزار تومان و عضویت مدرسه فرزند تان چنین کاری را بکنید و گیر بیفتید.

بعد از آزادی دیگر سمت خلاف نمی روم

برای بعد از آزادی خودم برنامه دارم. نخستین چیزی که برایم وجود دارد این است که هرگز خلاف نکنم. دور خلاف و بعضی از رفقا را خط کشیده ام و دیگر جواب سلام خیلی ها را هم نمی دهم. در طول این مدت بلاهایی که می شد سر یک آدم بیاید، سرم آمد… دیگر خسته شده است ام… دیگر حتی از خودم هم خسته شده است ام. قسم خورد ه ام که دیگر سمت این چیزها نروم. هر بلایی هم که سرم بیاید، چنین کاری نمی کنم. حتی اگر مجبور شوم به صورت روزمزد کارگری کنم و در منزل بنشینم دیگر سمت مواد نمی روم.

ستاره سابق فوتبال که این روزها محکومیتش در زندان را سپریم می‌کند، نسبت به اخباری که اخیراً در موردش انتشار یافته است صحبت کرد. 

آزاد شدن تازه اول مشکلاتم است

مشکلات من تازه بعد از آزاد شدن شروع می شود. من می مانم و با زن و فرزند ام و دست های خالی. من می مانم و نداری. درست مثل همان چند روزی که به مرخصی آمده بودم، باید با جیب خالی به منزل بروم. هیچ کس به من حتی یک هزار تومانی نداد. نه کفش داشتم، نه پیراهن و نه هزار تومان پول که یک نان بخرم و به منزل ببرم. دلم نمی خواهد بار دیگر وسوسه شوم و قرار هم نیست چنین اتفاقی بیفتد ولی خودتان را جای من بگذارید و بگویید که چطور باید پول مدرسه فرزند و مخارج زندگی را تامین کنم؟ چطور باید با نداری کنار بیایم؟ چطور باید خرج منزل را در بیاورم؟

توضیحات ستاره سابق استقلال و پرسپولیس در مورد حمل شیشه و حبس ابد

کسی یادش نمی آید علی اکبریان که بود

چه بگویم… من بازیکن پرسپولیس، استقلال و تیم ملی بودم. به خاطر فوتبال و این تیم ها شش بار به اتاق عمل رفتم. چطور الان که تا این حد گیر افتاده ام، وزارت ورزش، فدراسیون و بقیه دوستان حالی از من نمی پرسند. آیا کسی دوست ندارد که جهت من کاری انجام دهد. تا قبل از این اتفاق همه با من رفیق بودند و کلی دوست و آشنا داشتم و حالا دیگر کسی سراغم را نمی گیرد فقط چند نفری هستند که گهگاه بعد از ده بار تماس برایم صدهزار تومان پول می ریزند و این می شود تمام زندگی من. قبول دارم که اشتباه کردم ولی حالا که به اندازه کافی تنبیه شده است ام ای کاش برایم فکر می کردند. می خواهم از شما بپرسم… آیا علی اکبریان با آن همه سابقه حتی نمی تواند مربی یک تیم دسته سومی شود؟ اگر به من کمک کنند هم خدا راضی می شود هم زن و فرزند ام. باز هم می گویم که تمام بلایی که سر من آمد از روی نداری بود.

در دوران فوتبالم لب به سیگار نزدم

دیگر درگیر فوتبال نیستم. آنقدر فکرم خراب است که مسایل فوتبال را دنبال نکرده ام. تمام فوتبال ما شده است حاشیه. هم بازیکن ها حاشیه دارند و هم مربی ها. واقعا نمی شود فهمید که چه کسی خوب است و چه کسی بد؟! خودم در دوران فوتبال لب به سیگار نزدم. بعد از اینکه از فوتبال کنار رفتم یکسری رفیق ناباب ریختند دور و بر من. آیا دروغ… دوری از فوتبال آنقدر برایم سخت بود که ناخودآگاه به سمت دود و دم کشیده شدم. همه اینها از روی تنهایی و نداری جهت من اتفاق افتاد. هنگامی که چیزی را که عاشقش هستی از تو می گیرند، حسابی به هم می ریزی. بدبختی در تمام آن مدت حتی یک آدم درست و حسابی هم کنار من نبود.

دخترم به من می گوید کی به منزل برمی گردی؟

با خانواده ام دائم در تماس هستم و هنوز همه ارزش ناراحت و دلواپس من هستند. دعا می کنم که این چند ماه تمام شود تا بتوانم به منزل برگردم. الان هفت، هشت سال است که او را ندیده ام. او در تیم نونهالان استقلال بازی می کند و در هر تماس تلفنی از من می پرسد که کی به منزل برمی گردم. دخترم مدام می پرسد که من کی به منزل برمی گردم… به او می گویم: «مگر مرا می شناسی؟» جواب می دهد: «آره… تو روماریو هستی.» (به شدت بغض می کند و صدایش می گیرد)

هیچ وقت فکر نمی کردم انقدر ذلیل شوم

هیچ وقت در تمام زندگی فکر نمی کردم که تا این حد ذلیل شوم. (گریه می کند) هیچ وقت فکر نمی کردم که این بلاها سرم بیاید و کنار زندان بیفتم. پدرم و مادرم اهل این کارها نبودند و من فقط از روی نداری سراغ مواد رفتم. من هر لحظه عاشق فوتبال بودم و هیچ وقت نمی توانم فوتبال را کنار بگذارم. دوری از فوتبال مرا بیچاره کرد… من با فوتبال به دنیا آمدم و با فوتبال هم می میرم.

واژه های کلیدی: زندان | فرزند | فوتبال | دوران مرخصی | دوران فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog