مستقیم بمباران عربستان نظامیان سعودی ارتش و کمیته های مردمی یمن

مستقیم: بمباران عربستان نظامیان سعودی ارتش و کمیته های مردمی یمن بین الملل یمن عربستان نظامی سعودی

گت بلاگز اخبار حوادث 2 ماه پاکبانی مجازات راننده جنجالی

حکم راننده جنجالی که با ورود به خیابان یکطرفه به هشت ماشین خسارت زده بود، صادر شد. این راننده که توانسته بود رضایت شکات پرونده را بگیرد به خاطر برهم زدن نظم عمو

2 ماه پاکبانی مجازات راننده جنجالی

2 ماه پاکبانی مجازات راننده جنجالی

عبارات مهم : تصادف

حکم راننده جنجالی که با ورود به خیابان یکطرفه به هشت ماشین خسارت زده بود، صادر شد. این راننده که توانسته بود رضایت شکات پرونده را بگیرد به خاطر برهم زدن نظم عمومی از طریق واکنش‌ها نامتعارف به دو ماه پاکبانی و دو سال محرومیت از رانندگی محکوم شد.

ساعت 15 و 30 دقیقه 14 مهر امسال، اهالی یکی از خیابان های فرعی قیطریه پایتخت کشور عزیزمان ایران با پلیس تماس گرفتند و از راننده ای شکایت کردند که به هشت ماشین صدمه زده بود.

2 ماه پاکبانی مجازات راننده جنجالی

به دنبال این تماس، ماموران پلیس راهی محل شدند و پسر جوانی را دیدند که به وسیله اهالی محل دستگیر شده است بود. پسر جوان کسی نبود جز راننده وانت سفید رنگی که به هفت ماشین خسارت زده بود. طبق بیانات اهالی محل و شاهدان ماجرا و رانندگان خودروهای آسیب دیده، او وارد خیابان یکطرفه شده است بود و هر خودرویی را که سر راهش دیده را با فشار پدال گاز از سر راه برداشته و به راهش ادامه داده بود.

به این ترتیب پسر جوان دستگیر و تحقیقات از او شروع شد.

حکم راننده جنجالی که با ورود به خیابان یکطرفه به هشت ماشین خسارت زده بود، صادر شد. این راننده که توانسته بود رضایت شکات پرونده را بگیرد به خاطر برهم زدن نظم عمو

فیلمی در فضای مجازی

درحالی که بررسی ها جهت مشخص شدن انگیزه پسر جوان از این تصادف سریالی ادامه داشت، فیلم این تصادف سریالی در اینترنت منتشر شد؛ فیلمی که پای مطبوعات و خبرگزاری ها را به صحنه کشاند.

فیلم سه دقیقه و 19 ثانیه ای، ورود وانت سفید رنگی را به داخل یکی از خیابان های قیطریه پایتخت کشور عزیزمان ایران نشان می داد که خودروهای برابر را قلع و قمع می کرد و به راهش ادامه می داد. این طور شد که راننده وانت سفید رنگ به راننده جنجالی معروف شد و سوالات جهت مشخص شدن این عنوان که انگیزه او چه بوده، شروع شد.

فرار به خاطر یک تصادف

2 ماه پاکبانی مجازات راننده جنجالی

البته شایعاتی نیز در این رابطه مطرح شد و هر کسی چیزی در رابطه با انگیزه پسر جوان می گفت. بعضی اعلام کردند راننده وانت تبهکاری تحت تعقیب بود و بعضی دیگر اعلام کردند او هنگام رانندگی حالت طبیعی نداشته، ولی هیچ کدام از این حدس و گمان ها درست نبود، آیا که پسر جوان که دانشجوی رشته مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد بود، در تحقیقات راز تصادف های سریالی را برملا کرد و گفت: ماشین را پدرم برایم خرید تا با آن کسب درآمدی داشته باشم. لحظاتی قبل از آن تصادف جنجالی، در نزدیکی پل صدر با خودروی پژو 206 تصادف کردم. ماشین خسارت دیده بود و مقصر من بودم. از راننده خواستم جهت این که سدمعبر نکنیم و ترافیک به وجود نیاوریم صحنه تصادف را ترک کند و کمی جلوتر که چهار راهی بود بایستد.

پسر جوان ادامه داد: ولی زمانی که به چهار راه رسیدیم، با خودم گفتم من مقصر هستم و باید جریمه ماشین را هم پرداخت کنم. آنجا بود که به ذهنم رسید از مهلکه فرار کنم تا خسارت خودروی پژو را ندهم. از وحشت پرداخت خسارت خودرو، یک لحظه به ذهنم فکر فرار رسید و پایم را روی گاز گذاشتم و فرار کردم. راننده 206 هم شروع به تعقیب من کرد و این طور تعقیب و گریز شروع شد. چند لحظه بعد وارد خیابان یکطرفه ای شدم که آن جنجال را به پا شد. به محض ورودم به داخل خیابان با خودروی مدل بالایی تصادف کردم و دیگر با خودم گفتم همه چیز تمام شد. این شد که به فرارم در خیابان یکطرفه و تصادف های سریالی بعدی ادامه دادم. راننده 206 که اوضاع را این طور دید، دست از تعقیبش برداشت و بی خیال من شد. ولی من دیگر متوجه فاجعه ای که پیش رویم بود نبودم و به سمت جلو حرکت می کردم.

حکم راننده جنجالی که با ورود به خیابان یکطرفه به هشت ماشین خسارت زده بود، صادر شد. این راننده که توانسته بود رضایت شکات پرونده را بگیرد به خاطر برهم زدن نظم عمو

رضایت رانندگان شاکی

بعد از تحقیق و تائید این عنوان که پسر جنجالی انگیزه ای جز وحشت و فرار به خاطر پرداخت خسارت نداشته با قرار وثیقه آزاد شد. همزمان پدر راننده جنجالی سراغ راننده هایی رفت که در این تصادف خسارت دیده بودند و از آنها رضایتشان را گرفت و پرونده دیگر شاکی شخصی نداشت، ولی با رضایت رانندگان، ماجرای محاکمه و مجازات پسر جوان تمام نمی شد، آیا که او باید از جنبه عمومی جرم به خاطر برهم زدن نظم عمومی از طریق واکنش‌ها نامتعارف مجازات می شد.

حکمی جهت راننده جنجالی

2 ماه پاکبانی مجازات راننده جنجالی

پس از تکمیل تحقیقات و ارسال پرونده به مجتمع قضایی عدالت، پسر جوان این بار پای میز محاکمه رفت و با بیان آنچه جهت او اتفاق افتاده بود به دفاع از خود پرداخت. از آنجا که پسر جوان سابقه کیفری نداشت و تنها وحشت و وحشت و شرایط خاص دیگر باعث انجام این واکنش‌ها شده است و از کرده خود پشیمان بود، قاضی سید کیوان هاشمی جهت او به خاطر جرمی که مرتکب شده است بود زندان و مجازات مالی را مناسب ندید؛ آیا که زندان جهت متهمی با این خصوصیات کمی مناسب نبود و از سویی مجازات مالی از سوی پدرش پرداخت می شد. ولی حکم جایگزینی که قاضی پرونده جهت راننده جنجالی در نظر گرفت دو ماه پاکبانی در محل اتفاق و دو سال محرومیت از رانندگی بود.

جام جم آنلاین

واژه های کلیدی: تصادف | خسارت | ماشین | سریالی | مجازات | خیابان | راننده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog