مستقیم بمباران عربستان نظامیان سعودی ارتش و کمیته های مردمی یمن

مستقیم: بمباران عربستان نظامیان سعودی ارتش و کمیته های مردمی یمن بین الملل یمن عربستان نظامی سعودی

گت بلاگز اخبار اجتماعی ماساژ رایگان نگیرید!

“قبل‌ترها رسم بود آموزشگاه‌های آرایشگری خانمانه و مردانه، جهت آموزش و تمرین هنرجوها، مدل رایگان می‌پذیرفتند. این مدل‌ها که عموماً جهت کوتاهی مو مراجعه می‌کردند،

ماساژ رایگان نگیرید!

ماساژ رایگان نگیرید!

عبارات مهم : آموزش

“قبل ترها رسم بود آموزشگاه های آرایشگری خانمانه و مردانه، جهت آموزش و تمرین هنرجوها، مدل رایگان می پذیرفتند. این مدل ها که عموماً جهت کوتاهی مو مراجعه می کردند، بالطبع اگر یک طرف موی ارزش کمی کج می شد یا مدل مربوطه، آنجور که دلشان می خواست درنمی آمد، حق اعتراضی نداشتند چراکه از قبل پذیرفته بودند با توجه به رایگان بودن خدمت ارائه شده، در قبال کم و کاستی های پیش آمده هم معترض نباشند.”

به گزارش ایران؛ پیدا کردن مدل البته هر لحظه هم راحت نبود. این آموزشگاه ها معمولاً با چسباندن آگهی در منطقه، به جذب مدل رایگان اقدام می کردند. هنرجوها هم ملزم بودند جهت امتحان آخر دوره، جهت خودشان مدل بیاورند. این مدل ها معمولاً از میان افراد خانواده و دوستان هنرجو بودند که با خواهش و التماس او حاضر می شدند زیردست آرایشگر تازه آموز بنشینند و دلشان را به دریا بزنند و به خیال خودشان امیدوار باشند که چون امتحان نهایی هست، حتماً هنرجو تمام تلاشش را می کند که نتیجه، خوب از کار درآید.

ماساژ رایگان نگیرید!

این روال کماکان سال هاست ادامه دارد. این روزها ولی دامنه جذب مدل رایگان با توجه به زیاد کردن تنوع خدمات ارائه شده است زیاد شده است هست. کافی است سری به یکی از معروف ترین سایت های آگهی بزنید تا متوجه شوید شما هم یک مدل بالقوه هستید.

نیاز به مدل رایگان حالا دامنه اش به خدماتی همچون کاشت ناخن، هاشور ابرو، خدمات پاکسازی پوست و انواع دیگر خدمات آرایشی هم رسیده هست. بعضی از این موارد ولی کمی غیرمعمول تر به نظر می رسد. مثل این یکی: «ماساژ رایگان!» با دیدن آگهی، آدم اول کمی تعجب می کند و بعد شاید خنده اش بگیرد و گمان کند آگهی دهنده قصد شوخی داشته است.

“قبل‌ترها رسم بود آموزشگاه‌های آرایشگری خانمانه و مردانه، جهت آموزش و تمرین هنرجوها، مدل رایگان می‌پذیرفتند. این مدل‌ها که عموماً جهت کوتاهی مو مراجعه می‌کردند،

اگر با شماره ای که در آگهی درج شده، تماس بگیرید ولی متوجه می شوید که هیچ شوخی ای در کار نیست. یک آقای کاملاً مؤدب آن سوی خط جواب می دهد و قبل از شروع مکالمه یادآور می شود که ماساژ فقط مخصوص مردها هست. قضیه هنوز عجیب هست. آیا باید کسی دیگران را رایگان ماساژ دهد درحالی که می تواند پول زیادی از ارائه این نوع خدمت به جیب بزند. به هر حال ماساژدرمانی کار ارزانی نیست. آقای جوان آن طرف خط توضیح می دهد که به تازگی آموزش ماساژ دیده و حالا جهت اینکه دستش راه بیفتد، آگهی جذب مدل رایگان داده هست. البته با اینکه هر روز چند تماس با او گرفته می شود، ولی هنوز نتوانسته جهت کارش مدل مناسبی پیدا کند. به گفته او، زیاد تماس گیرندگان مزاحم تلفنی هستند و حرف های نامربوط می گویند ولی به هرحال امیدوار است بتواند مدل جذب کند و دستش راه بیفتد.

او می گوید: «در حالت عادی جهت ارائه این نوع ماساژ که جنبه درمانی هم دارد، حداقل ۷۰ هزار تومان جهت نیم ساعت دریافت می کنند. خیلی دلشان هم بخواهد!»

آگهی جذب مدل تتو هم از جمله آگهی هایی است که جلب توجه می کند. انواع تتو آن هم رایگان! آگهی دهنده کاملاً به کار خود اطمینان دارد. دوره آموزشی اش را در ترکیه دیده و ابزار کار را هم از همان جا تهیه کرده هست. او هم می خواهد دستش راه بیفتد. البته آنجور که می گوید، کارش هیچ کم و کاستی ندارد، فقط دستش هنوز کمی کند هست. جهت همین هم آگهی جذب مدل رایگان داده و فکر می کند این خیلی هم جهت کسی که می خواهد تتو بزند، خوب و به صرفه است چون در حالت عادی جهت یک طرح کوچک باید حدود ۳۰۰ هزار تومان هزینه کند.

ماساژ رایگان نگیرید!

اگر فکر می کنید جذب مدل رایگان فقط در محدوده خدمات آرایشی و درمانی هست، اشتباه می کنید. حتماً در اینترنت صفحات تبلیغاتی را دیده اید که مربوط به مزون های لباس و فروشگاه های پوشاک هستند. صاحبان این مشاغل جهت معرفی کالاهای خود، معمولاً از تصویر های تبلیغاتی استفاده می کنند و طبعاً جهت تهیه این تصویرهای به مدل نیاز دارند. مدلینگ گرچه در کشور عزیزمان ایران جهت عده کمی، حرفه به شمار می رود ولی علاقه مندان زیادی دارد. علاقه مندانی که گاهی حتی حاضرند بدون اینکه دستمزدی دریافت کنند، با مزون داران همکاری کنند. همین علاقه هم باعث شده است تا بعضی ها آگهی جذب مدل رایگان لباس دهند. چه چیز نصیب مدل می شود؟ یکی از آگهی دهندگان در این باره این طور توضیح می دهد: «مدل ها خودشان دوست دارند بیایند تا ازشان عکاسی شود.

ما هم سختگیری خاصی در رابطه با ظاهر نداریم. به هرحال هنگامی که دستمزدی نمی دهیم، زیاد هم سخت نمی گیریم چون می دانید که اگر کسی واقعاً بخواهد مدل باشد، شرایط فیزیکی خاصی باید داشته باشد. ماهم شرایطی داریم ولی خیلی سختگیرانه نیست. مثلاً شرط قد، آنقدرها برایمان مهم نیست چون فقط هم فتومدلینگ داریم. البته اینجور هم نیست که هیچ دستمزدی ندهیم ولی دستمزد مالی نمی دهیم. معمولاً از اجناس خودمان به مدل می دهیم. یکی از لباس هایی که پوشیده.»

“قبل‌ترها رسم بود آموزشگاه‌های آرایشگری خانمانه و مردانه، جهت آموزش و تمرین هنرجوها، مدل رایگان می‌پذیرفتند. این مدل‌ها که عموماً جهت کوتاهی مو مراجعه می‌کردند،

مدل های رایگان حالا می توانند در انواع و اقسام خدمات جذب شوند. یک جورهایی می شود گفت معامله برد- برد هست. البته اگر دامنه ارائه خدمات به مواردی چون کوتاهی و رنگ مو محدود شود، مسئله غیرقابل جبرانی پیش نمی آید ولی در مواردی همچون ماساژ، تتو و ارائه خدمات پوستی، شاید قضیه چندان هم ختم به خیر نشود.

در میان آگهی های جذب مدل، آگهی های ماساژ رایگان تعدادشان از بقیه زیاد است و به جهت ارتباط با حوزه درمان، البته دارای حساسیت بیشتری هم هستند.

ماساژ رایگان نگیرید!

ممکن است کسی آگهی را ببیند و با خودش فکر کند: «خب چه اشکالی دارد؟! ماساژ رایگان می گیرم و کار یک نفر را هم راه می اندازم.» قبل از این فکرها ولی بهتر است گفته های سید مهدی سجادی، مدیر اتحادیه گرمابه داران، سونا و ماساژ پایتخت کشور عزیزمان ایران را در این باره بخوانید. او که خود، فیزیوتراپ و مؤسس دوره های آموزشی ماساژدرمانی است در گفت وگو با «ایران» می گوید: «چنین ادعایی دروغ محض است.

اگر کسی می آید و می گوید آموزش ماساژ دیده ام و می خواهم مدل بگیرم که دستم راه بیفتد، بدانید دارد دروغ می گوید. دوره های آموزشی ماساژ از سوی شرکت فنی و حرفه ای و زیر نظر اتحادیه ما برگزار می شود و «ماسور» در این کلاس ها آموزش آناتومی بدن و فیزیولوژی را فرا می گیرد و به اندازه کافی هم زیرنظر مربی تمرین می کند تا دستش مهارت پیدا کند. این مسأله در بحث درمانی خیلی اهمیت دارد چراکه اگر درست و اصولی انجام نشود، به حادتر شدن مسئله بیمار می انجامد. مثلاً کسی که کمردرد دارد، اگر ماساژ درست نگیرد، وضعیتش حاد می شود و آسیب بیشتری می بیند.»

سجادی این طور ادامه می دهد: «ماسورها در کلاس ها، آموزش کافی را می بینند و هنگامی که به آنها مدرک آخر دوره داده می شود، آماده کار هستند و هیچ لزومی ندارد دوباره با مدل رایگان تمرین کنند. متأسفانه معلوم نیست این آگهی ها با چه نیت هایی در سایت های تبلیغاتی درج می شوند. من خودم بارها نسبت به چنین آگهی هایی هشدار داده ام. آیا باید در سایت های تبلیغاتی با این حجم بازدیدکننده، چنین آگهی هایی درج شود؟! این ها آگهی می دهند که یا به منزل شخص بروند یا در مکان خودشان، ماساژ درمانی انجام دهند. هنگامی که هویت مجاز بودن آنها ثابت نشده، چطور می توان مطمئن بود که اتفاق های ناخوشایندی پیش نیاید؟! یا اینکه اگر خدای ناکرده، مشکلی پیش آمد، به کجا باید شکایت کرد؟! متأسفانه درحال حاضر هم با وجود فعالیت زیاد مراکز ماساژدرمانی، حدود ۹۰ درصدشان بدون مجوز درحال ارائه خدمات هستند. ما بارها خواسته ایم جهت گرفتن مجوز به اتحادیه مراجعه کنند ولی تعداد مراجعان کم است.»

فرقی نمی کند کجا به یکی از این آگهی ها برخورد کنید؛ مهم این است که هر چیزی را راحت باور نکنیم. به قول قدیمی ها، هیچ چیز ارزانی بی علت نمی شود. حالا می خواهد کالایی اساسی باشد یا خدماتی ظاهراً لوکس مثل ماساژ.

واژه های کلیدی: آموزش | ایران | ماساژ | رایگان | آموزشی | رایگان | آموزشگاه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog