مستقیم بمباران عربستان نظامیان سعودی ارتش و کمیته های مردمی یمن

مستقیم: بمباران عربستان نظامیان سعودی ارتش و کمیته های مردمی یمن بین الملل یمن عربستان نظامی سعودی

گت بلاگز اخبار اجتماعی بارش باران و برف و مه‌گرفتگی در جاده‌ های کشور

در حال حاضر بارش برف را در محورهای مراغه-هشترود، بستان آباد-سراب، پیرانشهر – نقده، شاهرود – آزادشهر، خوش‌ییلاق-سمنان و سقز – سنندج شاهد هستیم. 

بارش باران و برف و مه‌گرفتگی در جاده‌ های کشور

بارش باران و برف و مه گرفتگی در بزرگراه های کشور

عبارات مهم : باران

در حال حاضر بارش برف را در محورهای مراغه-هشترود، بستان آباد-سراب، پیرانشهر – نقده، شاهرود – آزادشهر، خوش ییلاق-سمنان و سقز – سنندج شاهد هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور آخرین اوضاع راه های کشور را تشریح کرد و از بارش برف، باران و مه گرفتگی در بعضی محورها خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ نادر رحمانی در مورد آخرین اوضاع هوا راه های کشور اظهار کرد: در حال حاضر بارش برف را در محورهای مراغه-هشترود، بستان آباد-سراب، پیرانشهر – نقده، شاهرود – آزادشهر، خوش ییلاق-سمنان و سقز – سنندج شاهد هستیم.

بارش باران و برف و مه‌گرفتگی در جاده‌ های کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به بارندگی در استان های آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان و زنجان اضافه کرد: در محورهای اردستان-نائین و خور-جندق در استان اصفهان، بانه-سقز، مریوان–سنندج و بیجار-مریوان در استان کردستان، محور هراز در محدوده لاریجان در استان مازندران، محدوده ولی آباد در محور کرج-چالوس، محدوده کدوک در فیروزکوه و آمل در استان مازندران بارش باران مشاهده می شود.

وی با اشاره به وجود مه گرفتگی در بعضی محورها به تشریح آنها پرداخت و گفت: این پدیده در استان خراسان شمالی و همین طور در محورهای سراب – اردبیل و هشترود – زنجان در استان آذربایجان شرقی، محدوده لاریجان در محور هراز و محدوه ولی آباد در محور کرج-چالوس دیده می شود.

در حال حاضر بارش برف را در محورهای مراغه-هشترود، بستان آباد-سراب، پیرانشهر – نقده، شاهرود – آزادشهر، خوش‌ییلاق-سمنان و سقز – سنندج شاهد هستیم. 

سرهنگ رحمانی همچنین از یک طرفه شدن بزرگراه چالوس خبر داد و گفت: ساعت یک طرفه شدن بر اساس ترافیک محور و اعلام پلیس محلی اعلام می شود.

واژه های کلیدی: باران | سنندج | هشترود | ترافیک | محور کرج-چالوس | استان مازندران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog