مستقیم بمباران عربستان نظامیان سعودی ارتش و کمیته های مردمی یمن

مستقیم: بمباران عربستان نظامیان سعودی ارتش و کمیته های مردمی یمن بین الملل یمن عربستان نظامی سعودی

گت بلاگز آبادان تخفیف ۵۰ درصدی نمایشگاه قرآن خوزستان

نمایشگاه قرآن کریم خوزستان از ۱۵ تا ۲۵ ماه مبارک رمضان به مدت ۱۰ روز برگزار می شود.

تخفیف ۵۰ درصدی نمایشگاه قرآن خوزستان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازآبادان؛موسوی معاون قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در نشست خبری رونمایی از پوستر نمایشگاه قرآن خوزستان گفت: نمایشگاه قرآن کریم خوزستان از ۱۵ تا ۲۵ ماه مبارک رمضان به مدت ۱۰ روز و با تخفیف ۵۰ درصدی که ۲۰ درصد آن از سوی اداره ارشاد و ۳۰ درصد از سوی ناشران خواهد بود، برگزار می شود.
سید کریم موسوی افزود: این میزان تخفیف نخستین بار است که در نمایشگاه های قرآن اعمال می شود.
وی تصریح کرد: از شاخصه های نمایشگاه امسال سهیم بودن تمام معاونت های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در برپایی این نمایشگاه است.
معاون قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ادامه داد: معاونت هنری جهت بخش هنری این نمایشگآه، دبیرخانه مساجد و فعالیت در بخش مساجد، معاونت فرهنگی و معرفی ناشران و استفاده از ظرفیت منزل مطبوعات و اداره ارشاد اهواز نیز متولی برگزاری فعالیت های جنبی نمایشگاه قرآن کریم است.
موسوی بیان کرد: از همه شهرستان ها جهت برگزاری نمایشگاه قرآن دعوت شده است و هر شب در نمایشگاه شب های شهرستان را خواهیم داشت.
وی خبر داد: امسال ۴۰ نفر مهمان خواهیم داشت که اسکان آنها با حمایت دستگاه های اجرایی تأمین شده است و از ناشران مطرح عربی نیز دعوت به عمل آمده هست؛ چهار ناشر از لبنان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.
موسوی گفت: در بخش گالری نمایشگاه نیز ۱۵۰ اثر برگزیده سال در معرض دید قرار می گیرد.
معاون قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان یادآور شد: تقدیر از فعالان حوزه دین نیز از دیگر برنامه های نمایشگاه قرآن امسال است که در یک شب از بخش های متفاوت رسانه، مسجد، هنر، ائمه جمعه و جماعات، خانواده شهدا و شهدای منا تقدیر می شود.
وی در آخر خبر داد: رونمایی از سه ابتهال و رونمایی از ترتیل قاسم مقدمی در شب های نمایشگاه قرآن خوزستان انجام خواهد شد.
انتهای پیام/د

واژه های کلیدی: اداره | فرهنگ | اسلامی | خوزستان | رونمایی | نمایشگاه | آبادان | نمایشگاه قرآن

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog